Woj. mazowieckie

Składnica harcerska SKAUT


        Od 20 lat istniejemy już na harcerskim rynku, dlatego dobrze wiemy, co może przydać się podczas obozów, na zbiórkach czy na biwakach.  Staramy się, aby oferowane przez nas artykuły były najwyższej jakości. Naszym celem jest zapewnienie Wam Drodzy Klienci pełnej satysfakcji z naszych produktów dbając jednocześnie o Waszą wygodę i bezpieczeństwo. W ofercie sklepu znaleźć można produkty związane z szeroko pojętym harcerstwem – od sprawności po mundury, książki i sprzęt turystyczny. W naszej Składnicy sprzedajemy wyłącznie sprawdzone i funkcjonalne towary od zaufanych dostawców. W ciągu tych 20 lat istnienia wypracowaliśmy sobie bardzo mocną pozycję na rynku co tylko sprzyja zakupom w naszym sklepie.

strona: www.skladnicaharcerska.pl
 taniaskladnica.pl


         Internetowy sklep TANIASKLADNICA.PL powstał z myślą, by zapewnić dostęp do pełnego asortymentu produktów za jednym kliknięciem myszki. Zaufaliśmy platformie Click Shop, dzięki której w naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

        Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością. Żaden z towarów nie jest nam obcy. Zawsze staramy się dowiedzieć o nich jak najwięcej, aby móc dobrze doradzić naszym klientom.

strona: www.taniaskladnica.pl


sklep-harcerski.pl


 Oferujemy pełen wybór umundurowania, akcesoriów i wydawnictw harcerskich oraz ekwipunek turystyczny i biwakowy niezbędny przy każdej wyprawie.

strona: www.sklep-harcerski.pl


4 żywioły


 W 2013 roku ze zwyczajnego sklepu dla harcerzy przerodziliśmy się w Centralną Składnicę Harcerską 4 Żywioły. Dzięki swojej nowej nazwie oraz identyfikacji wizualnej zerwaliśmy z dawnymi przyzwyczajeniami i zaczęliśmy wprowadzać nowe spojrzenie oraz charakter w Polskim harcerstwie.


skaut.waw.pl


Oferujemy pełen wybór umundurowania, akcesoriów i wydawnictw harcerskich oraz ekwipunek turystyczny i biwakowy niezbędny przy każdej wyprawie. 

strona: www.skaut.waw.plProjekt: bxmmultimedia